O nas

Kilka słów o Toreko!

Toreko istnieje na polskim rynku od 2005 roku, jednakże zdobyte doświadczenie w zakresie przedmiotu prowadzonej działalności sięga 2003 roku.

Działając w oparciu o wymagane zezwolenie na transport i zbieranie surowców wtórnych na terenie całego kraju specjalizujemy się głównie w pozyskiwaniu i sprzedaży surowców wtórnych, takich jak:

  • tworzywa sztuczne
  • makulatura

Świadczymy kompleksową obsługę pod względem odbioru, załadunku i transportu surowców wtórnych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klientów. Dysponujemy własnym transportem oraz kontenerami z przeznaczeniem na zbiórkę i transport surowców wtórnych.

Zapewniamy równocześnie obsługę w zakresie wydania niezbędnej dokumentacji, takiej jak Karty Przekazania Odpadów (KPO) oraz Dokumenty Potwierdzające Recykling (DPR) i Dokumenty Potwierdzające Odzysk (DPO) przekazanych nam surowców wtórnych.

Dla kogo?

Nasze usługi skierowane są do wszystkich przedsiębiorstw zajmujących się produkcją, biur oraz hal magazynowych, instytucji publicznych jak i klientów indywidualnych.

Od lat współpracujemy z kontrahentami z całej Polski zapewniając rzetelną i uczciwą klasyfikację surowców wtórnych oraz stale poszerzamy zakres naszych usług.

Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia.